Kontakta mig

    Tack för visat intresse. Fyll i formuläret så kontaktar någon från Golf dig inom kort.

    Säljare golf

    Försäljning- och affärsområdeschef Golf
    Peter Guterstam
    +46 708 83 00 77
    peter.guterstam@hako.se

    Distrikt: Stockholm, Södermanland och Gotland.
    Magnus Olofsson
    +46 708 83 00 89
    magnus.olofsson@hako.se

    Distrikt: Uppland, Lappland, Norrbotten, Västerbotten, Ångermanland,  Jämtland, Härjedalen, Medelpad, Hälsingland, Gästrikland, Dalarna och Åland.
    Mikael Nordberg
    +46 703 43 17 20
    mikael.nordberg@hako.se

    Försäljning- och produktchef Golf
    Kim Karlsson
    +46 708 83 00 87
    kim.karlsson@hako.se

    Distrikt: Skåne, Blekinge, Halland, Öland och södra Småland.
    Jerker Seijsing
    +46 708 83 00 86
    jerker.seijsing@hako.se

    Distrikt: Värmland, Närke, Västmanland och Östergötland. 
    Johan Nyman
    +46 722 279 179
    johan.nyman@hako.se

    Säljare bevattning

    Per Ståhlberg
    +46 702 23 70 54
    per.stahlberg@hako.se

    Återförsäljare golf

    Distrikt: Bohuslän, Västra Västergötland och Dalsland.

    Mera Maskin AB
    Grimboåsen 8, 417 49 Göteborg
    http://www.meramaskin.se

    Ulrika Salegård
    +46 31 382 14 76

     

    Distrikt: Norra Småland, södra Östergötland och östra Västergötland.

    Axima AB
    Industrigatan 3
    521 51 Floby
    www.axima.se

    Morgan Norling
    +46 705 14 21 92