Kontakta mig

    Tack för visat intresse. Fyll i formuläret så kontaktar någon från Park & Mark dig inom kort.

    Kontakta säljare för Park & mark

    Försäljning- och affärsområdeschef Park & Mark
    Peter Guterstam
    +46 708 83 00 77
    peter.guterstam@hako.se

    Distrikt: Stockholm
    Anders Bengtsson
    +46 708 83 00 94
    anders.bengtsson@hako.se

    Distrikt: Uppland, Gästrikland, Hälsingland och Medelpad
    Rune Karlsson
    +46 708 83 00 74
    rune.karlsson@hako.se

    Distrikt: Västmanland, Dalarna, Södermanland och Gotland
    Eilert Bye
    +46 708 83 04 21
    eilert.bye@hako.se

    Försäljning- och produktchef Park & Mark
    Kim Karlsson
    +46 708 83 00 87
    kim.karlsson@hako.se

    Distrikt: Värmland, Närke och norra Östergötland
    Krister Lindén
    +46 708 83 00 73
    krister.linden@hako.se

    Distrikt: Halland, Skåne, västra Kronoberg
    Mattias Allbjer
    +46 708 10 68 14
    mattias.allbjer@hako.se

    Återförsäljare Park & mark

    Distrikt: Bohuslän och västra Västergötland.
    Mera Maskin AB
    Grimboåsen 8, 417 49 Göteborg

    Patrick Espered
    +46 31-382 27 22
    www.meramaskin.se

    Distrikt: Norra Småland, södra Östergötland och östra Västergötland
    Axima AB
    Industrigatan 3, 521 51 Floby

    Morgan Norling
    +46 705 14 21 92
    www.axima.se

    Distrikt: Småland, Blekinge och Öland
    Sundahls Maskinaffär AB
    Rådjursvägen 11, 352 45 Växjö

    Peter Dagling
    +46 470 74 40 15
    www.sundahls.se

    Distrikt: Jämtland och Härjedalen
    Jämt-Maskin AB
    Speditörvägen 4, 831 48 Östersund

    Niclas Olsson
    +46 70 331 05 01
    www.jamtmaskin.se