Kom igång - Kontakta oss idag

Tack för visat intresse. Vill du veta mer om en av våra städmaskiner, få en demo på ditt företag eller köpa en begagnad maskin. Fyll i formuläret så kontaktar någon av våra städexperter dig inom kort.

Kontakta våra städsäljare

Distrikt: Jönköping, Västra Kronoberg, Östra Västra Götaland
Fredrik Persson
+46 708 80 45 22
fredrik.persson@hako.se

Distrikt: Stockholm
Magnus Hedström
+46 708 83 00 66
magnus.hedstrom@hako.se

Distrikt: Stockholm
Jonas Melander
+46 708 83 00 60
jonas.melander@hako.se

Distrikt: Stockholm
Mikael Ekengren
+46 708 83 00 84
mikael.ekengren@hako.se

Distrikt: Göteborg, Bohuslän, Dalsland
Martin Östgård
+46 708 83 00 99
martin.ostgard@hako.se

Distrikt: Östergötland
Frank Anebrand
+46 702 65 11 09
frank.anebrand@hako.se

Affärsområdeschef Städ
Joachim Tidebom
joachim.tidebom@hako.se

 

Distrikt: Örebro, Värmland
Ulf Pettersson
+46 761 46 77 47
ulf.pettersson@hako.se

Distrikt: Skåne
Magnus Carlberg
+46 708 83 00 64
magnus.carlberg@hako.se

Distrikt: Skåne
Lotta Bergman
+46 702 47 57 50
lotta.bergman@hako.se

Distrikt: Blekinge, Nordöstra Skåne, Östra Kronoberg, Kalmar och Öland
Patrik Sundbladh
+46 708 83 00 50
patrik.sundbladh@hako.se

Distrikt: Halland, Göteborg, Västra Västra Götaland
Hans Valdemarsson
+46 708 83 00 93
hans.valdemarsson@hako.se

Produktchef Städ
Jimmy Gardewik
+46 708 83 00 54
jimmy.gardewik@hako.se

Återförsäljare städ

Distrikt: Skaraborg
Zerva AB
Fjärrvärmevägen 2
541 65 Skövde
www.zerva.se

Philip Josefsson
+46 705 66 59 22

Distrikt: Västerbotten, Norrbotten samt Lappland
Fellmans Maskinservice AB
Handelsvägen 11
973 45 Luleå
www.fellmans.se

Michael Fellman
+46 705 32 80 16

Distrikt: Uppland, Dalarna, Västmanland samt Södermanland
Swetex AB
Fältmätargatan 16
721 35 Västerås
www.swetex.se

Peder Heljeberg
+46 705 61 08 63

Distrikt: Medelpad, Ångermanland, Jämtland, Härjedalen, Hälsingland samt Gästrikland.
Johans Städmaskiner AB
Skönsbergsvägen 63
856 31 Sundsvall
www.johans.se

Henrik Westman
+46 701 01 64 16

Jörgen Holmqvist
+46 706 81 06 06