Kontakta mig

Tack för visat intresse.

Fyll i formuläret så kontaktar någon från Städ dig inom kort.

Kontakta våra städsäljare

Distrikt: Jönköping, Västra Kronoberg, Östra Västra Götaland
Per Byström
+46 708 83 00 81
per.bystrom@hako.se

Distrikt: Stockholm
Magnus Hedström
+46 708 83 00 66
magnus.hedstrom@hako.se

Distrikt: Stockholm
Jonas Melander
+46 708 83 00 60
jonas.melander@hako.se

Distrikt: Stockholm
Mikael Ekengren
+46 708 83 00 84
mikael.ekengren@hako.se

Distrikt: Stockholm
Joakim Lindvall
+46 722 23 63 67
joakim.lindvall@hako.se

Distrikt: Göteborg, Bohuslän, Dalsland
Martin Östgård
+46 708 83 00 99
martin.ostgard@hako.se

Distrikt: Örebro, Värmland
Lars Ekstrand
+46 708 83 00 88
lars.ekstrand@hako.se

Distrikt: Skåne
Magnus Carlberg
+46 708 83 00 64
magnus.carlberg@hako.se

Distrikt: Skåne
Lotta Bergman
+46 702 47 57 50
lotta.bergman@hako.se

Distrikt: Blekinge, Nordöstra Skåne, Östra Kronoberg, Kalmar och Öland
Patrik Sundbladh
+46 708 83 00 50
patrik.sundbladh@hako.se

Distrikt: Halland, Göteborg, Västra Västra Götaland
Hans Valdemarsson
+46 708 83 00 93
hans.valdemarsson@hako.se

Distrikt: Östergötland
Andreas Widén
+46 722 28 12 65
andreas.widen@hako.se

Återförsäljare städ

Distrikt: Skaraborg
Zerva AB
Fjärrvärmevägen 2
541 65 Skövde
www.zerva.se

Håkan Wahlström
+46 706 66 37 80

 

Distrikt: Västerbotten, Norrbotten samt Lappland
Fellmans Maskinservice AB
Handelsvägen 11
973 45 Luleå
www.fellmans.se

Michael Fellman
+46 705 32 80 16

Distrikt: Uppland, Dalarna, Västmanland samt Södermanland
Swetex AB
Fältmätargatan 16
721 35 Västerås
www.swetex.se

Peder Heljeberg
+46 705 61 08 63

Distrikt: Medelpad, Ångermanland, Jämtland, Härjedalen, Hälsingland samt Gästrikland.
Johans Städmaskiner AB
Skönsbergsvägen 63
856 31 Sundsvall
www.johans.se

Tomas Stavert
+46 706 81 06 06

Kenneth Andrén
+46 701 01 64 16