Kontakta mig

    Tack för visat intresse. Fyll i formuläret så kontaktar någon från Städ dig inom kort.

    Kontakta våra städsäljare

    Försäljning- och affärsområdeschef Städ
    Magnus Pettersson
    +46 708 83 00 90
    magnus.pettersson@hako.se

    Distrikt: Jönköping, Västra Kronoberg, Östra Västra Götaland
    Per Byström
    +46 708 83 00 81
    per.bystrom@hako.se

    Distrikt: Stockholm
    Magnus Hedström
    +46 708 83 00 66
    magnus.hedstrom@hako.se

    Distrikt: Stockholm
    Jonas Melander
    +46 708 83 00 60
    jonas.melander@hako.se

    Distrikt: Stockholm
    Mikael Ekengren
    +46 708 83 00 84
    mikael.ekengren@hako.se

    Distrikt: Göteborg, Bohuslän, Dalsland
    Martin Östgård
    +46 708 83 00 99
    martin.ostgard@hako.se

    Distrikt: Östergötland
    Frank Anebrand
    +46 702 65 11 09
    frank.anebrand@hako.se

    Försäljning- och produktchef Städ
    Jimmy Gardewik
    +46 708 83 00 54
    jimmy.gardewik@hako.se

    Distrikt: Örebro, Värmland
    Ulf Pettersson
    +46 761 46 77 47
    ulf.pettersson@hako.se

    Distrikt: Skåne
    Magnus Carlberg
    +46 708 83 00 64
    magnus.carlberg@hako.se

    Distrikt: Skåne
    Lotta Bergman
    +46 702 47 57 50
    lotta.bergman@hako.se

    Distrikt: Blekinge, Nordöstra Skåne, Östra Kronoberg, Kalmar och Öland
    Patrik Sundbladh
    +46 708 83 00 50
    patrik.sundbladh@hako.se

    Distrikt: Halland, Göteborg, Västra Västra Götaland
    Hans Valdemarsson
    +46 708 83 00 93
    hans.valdemarsson@hako.se

    Återförsäljare städ

    Distrikt: Skaraborg
    Zerva AB
    Fjärrvärmevägen 2
    541 65 Skövde
    www.zerva.se

    Philip Josefsson
    +46 705 66 59 22

    Distrikt: Västerbotten, Norrbotten samt Lappland
    Fellmans Maskinservice AB
    Handelsvägen 11
    973 45 Luleå
    www.fellmans.se

    Michael Fellman
    +46 705 32 80 16

    Distrikt: Uppland, Dalarna, Västmanland samt Södermanland
    Swetex AB
    Fältmätargatan 16
    721 35 Västerås
    www.swetex.se

    Peder Heljeberg
    +46 705 61 08 63

    Distrikt: Medelpad, Ångermanland, Jämtland, Härjedalen, Hälsingland samt Gästrikland.
    Johans Städmaskiner AB
    Skönsbergsvägen 63
    856 31 Sundsvall
    www.johans.se

    Tomas Stavert
    +46 706 81 06 06

    Henrik Odelros
    +46 701 01 64 16